Všetko najlepšie Dianka !

Autor: Dana Davidikova | 1.9.2012 o 16:18 | (upravené 1.9.2012 o 17:03) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  150x

Pred desiatimi i viac rokmi sa škola naša každodenná začínala presne na Tvoje narodeniny. To boli časy.... Krásne ráno, hmla sa plazila po ceste  deti s taškami väčšími ako kufre sa trúsili do školz. Nepamätám si či sme sa tešili alebo nie, ale viem ,že sme kráčali spolu. Asi sme sa držali aj za ruky...áách sladká to nevinnosť. Sedeli sme v tretej lavici najbližšie ku dverám..cítiš tam ten nádych rebelstva? Ani ja nie ....

Takže takto nejako to bolo s naším detstvom. Po prvej sme spolu už toľko neboli. A potom to prišlo zas...ty , ja , a gulášová polievka misia . Predpokladám , že sme mohli byť šiestačky, chôdza alá korytnačky, omrznuté palce, ale komu to vadí, keď je uprosted klebiet? Dá sa to zabudnúť? Odpoveď znie , no nech nežerem niéé.

Ťaháme to už osemnásty rok kámo. Je to až na neuverenie. Časy detstva za horami, nevinnosť ,tú, chuderu už ani nevidno. Nedám si ťa za celý svet. Kam nás dve život povedie , to fakt nemám tušenie. Filozofovať to by som aj chcela , ale čo mám z toho.

Najradšej mám , keď mi nedvíhaš telefón. To ťa potom milujem ešte viac. Práve sa mi to stalo..si nedostupná..och bože môj..o tomto si s tebou dnes podebatím. Samozrejme , ak sa ti uráči čeknúť aspoň Facebook. Mám pre teba prekvapenie v podobe koláča...a toto je tvoj narodeninový darček , keďže prvoplánové gule nestihli prísť. Tie ti dám na sexuchtivé Vianoce....AARGH If you know what I mean.

Neverím , že prešiel ďalší rok. Aký pocit by mali mať baby v osemnástke , keď nám chlapci z Elánu spievajú , že pocit ženy tu je už v sedemnástke ? Možno by nebolo naškodu mať na chvíľu aj pocit muža,len tak , aby sme tých našich pochopili. Už ťa napadlo prečo sme rozdelení podľa pohlaví...a čo sa to vôbec stane gayom a lesbičkám? Je vo vemírnom systéme niečo čo nám určuje smer? Sme nechaní napospas našim chúťkam alebo ich dokážeme ovplyvniť?

Súhlasíš s Freudom , ktorý tvrdil , že ak sa vydáš , fajčenia , pitia a milovania , nebudeš v skutočnosti žiť dlhšie , ale bude ti to tak len pripadať? Uznajme ..logika to nie je zlá. Pán Freud však s najväčšou pravdepodobnosťou zabudol na karieristov a karieristky. Tými sa v dnešnej dobe ulice len tak hmýria. Dobrou voľbou by však mohlo byť kombinovanie vzťahov na pracovisku  a obedňajšou pauzičkou s cigaretkou a fľašou vínka. Proti tomu by však mohli namietať výkonní riaditelia niektorých firiem, ktorých zamestnanci majú povinnosť odrobiť svoju dobu , zatiaľ čo si už spomenutí riaditelia vychutnavajú Chardonnay , kubánske cigary a podstolný orál. Riaditelia sú mužského rodu z toho dôvodu, že ak by to bola riaditeľka, ťažko by jej i podriadený dal orál, nakoľko sú v tomto chlapi sebci bez kľúčnej kosti, ale veď o tom vieme svoje , že zlato. O tom už nabudúce. Tak zatiaľ, všetko naj zlato .

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Europarlament povedie Berlusconiho hovorca Tajani

Talian nahradí na čele europarlamentu Nemca Schulza.

KULTÚRA

Simpsonovci komentovali hiphop. S Rytmusom by si rozumeli

Seriál odvysielal prvú hodinovú epizódu.


Už ste čítali?